Ypatingos pažinčių svetainės

Šventasis Raštas perspėja, kad tikintys Dievu neturėtų tuoktis su tokio tikėjimo neturinčiais žmonėmis:

„Nevilkite svetimo jungo su netikinčiais. Kas gi bendro tarp teisumo ir nusikaltimo? Ir kas bendro tarp šviesos ir tamsos? Kaipgi galima gretinti Kristų su Beliaru? Arba kokia dalis tikinčio su netikinčiu? Ir kaip suderinti Dievo šventyklą su stabais? Juk jūs esate gyvojo Dievo šventykla, kaip Dievas yra pasakęs: „Aš gyvensiu juose ir vaikščiosiu tarp jų; būsiu jų Dievas, ir jie bus manoji tauta“. Todėl: „Išeikite iš jų ir atsiskirkite, – sako Viešpats, – ir nelieskite to, kas netyra, ir Aš jus priimsiu ir būsiu jums Tėvas, o jūs būsite mano sūnūs ir dukterys, – sako visagalis Viešpats“.” (2 Korintiečiams 6,14-18)

Adventizmas – tai ne vien religija patogiu metu, bet ir tam tikras išskirtinis gyvenimo būdas dietos, darbo, poilsio ir panašių dalykų atžvilgiu. Todėl adventistams, ieškantiems sau gyvenimo draugo, t.y. sutuoktinio, rekomenduojame jo ieškoti tik tarp to paties tikėjimo žmonių.

O prieš apsisprendžiant dėl gyvenimo draugo būkite drąsus ir užduokite sau keletą svarbių klausimų:

  1. Kaip tu galvoji ar tavo išrinktasis tave iš tikrųjų myli? O gal jį / ją valdo tik aistringi geismai? Ar žinai, kuo skiriasi susižavėjimas ir aistringi geismai nuo tikros meilės?
  2. Ar jis / ji turi tokius charakterio bruožus, kurie mane padarys laimingu(-a)?
  3. Ar būdamas šalia savo išrinktojo jaučiu ramybę ir džiaugsmą?
  4. Ar tikiu, kad gyvendamas kartu su juo galėsiu išlaikyti savo asmeniškumą jo \ jos minčių, požiūrio ir supratimo įtakoje? Ar mano mąstymas ir sąžinė nebus kontroliuojami pagal jo standartus?
  5. Ar jis / ji yra pakankamai taupus? Ar nenutiks taip, kad po vedybų išleis visas savo santaupas bei visas šeimos pajamas, kad patenkintų tik savo troškimus?
  6. Kai romantika išblės, ar esi įsitikinęs(-us), kad jis / ji toliau tebemylės tave? Ar jis / ji tebebus kantrus tavo klaidoms, ar nebus per daug kritiškas ir nepakantus tau?
  7. Ar tavo mylimasis(-oji) myli ir gerbia savo tėvus? Ar jis / ji supranta savo pareigą savo tėvams? Ar jo / jos mąstymas visada pripildytas noru, kad jo/jos tėvai būtų laimingi? Jei jis / ji nerodo pagarbos savo tėvams, ar jis / ji mokės parodyti pagarbą ir meilę tau?

Žemiau pateiktose svetainėse gali susipažinti su adventistais visame pasaulyje. Sėkmės tau!

Premium Adventist Dating

Adventist Contact

Adventist Single

Adventist Match