Veiklos istorija

Šeimos skyriaus veiklos istorija

Pasaulinės Septintosios dienos adventistų bažnyčios Šeimos skyrius veikia daugiau kaip 100 metų (įkurtas 1919 metais). Per šį ilgą laikotarpį Adventistų bažnyčios Šeimos skyriaus veikla buvo išplėtota beveik visose pasaulio šalyse.

Lietuvoje tai yra vienas iš jauniausių Adventistų bažnyčioje veikiančių skyrių. Jis buvo įkurtas tik 2003 metais. Nuo to laiko yra organizuojami seminarai jaunimui, specialios šeimos stovyklos Adventistų bažnyčios pastorių šeimoms, santuokos praturtinimo savaitgaliai sutuoktiniams, suteikiamos konsultacijos patiriantiems atšalimą santykiuose, priešsantuokinės konsultacijos norintiems susituokti ir t.t.

 

Logotipo istorija

Septintosios dienos adventistų bažnyčios Šeimos skyriaus logotipas simbolizuojantis santykius šeimoje buvo sukurtas 1985 metais.

Jis buvo paruoštas taip, kad jį būtų galima naudoti daugelyje kultūrų. Jame pavaizduotos figūros įtraukia skirtingus šeimos tipus: vyro – žmonos – vaiko santykius, vienišo tėvo / motinos ir vaikų (vyresnio ir jaunesnio vaiko) santykius arba keleto kartų santykius (senelis / močiutė – tėvas / motina – sūnus / dukra). Šilti ir artimi sveikos šeimos santykiai yra išreikšti išlenktų rankų apsikabinimu.